4FLEX

S

Podmiot odpowiedzialny: Valeant Pharmaceuticals International

CENA

Kliknij, aby sprawdzić cenę 4FLEX

OPIS DZIAŁANIA / WSKAZANIA

4FLEX

4FLEX to suplement diety w formie saszetki z proszkiem.

Kolagen nowej generacji.
• Siła czystego kolagenu
• Wpływa na wszystkie elementy stawu: chrząstkę, mięśnie, kości
• Składnik budulcowy stawów

4Flex to łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu (Fortigel®) naturalnego pochodzenia. Zawarte w nim bioaktywne peptydy odżywiają tkankę chrzęstną. Pomagają utrzymać zdrowe kości wspierają wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Kolagen stanowi budulec macierzy chrząstki (95%)

Ważne!! Informacje zawarte w naszym serwisie, przeznaczone są tylko do celów orientacyjnych. Najświeższe informacje od producentów leków, znajdują się w ulotce dołączonej do opakowania. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte w serwisie były aktualne i prawidłowe. Żaden serwis internetowy nigdy nie zastąpi wizyty u lekarza i konsultacji ze specjalistą.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje zamieszczone na stronie nie mogą stanowić podstawy do podejmowania decyzji o przebiegu leczenia.

SKŁAD

Jedna saszetka 4Flex zawiera 10 g hydrolizatu kolagenu Fortigel®

STOSOWANIE / DAWKOWANIE

1 saszetka dziennie, należy rozpuścić w 100 ml wody, mleka lub jogurtu. Zaleca się regularne stosowanie przez dłuższy czas (minimum 3 miesiące). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

CIĄŻA I KARMIENIE PIERSIĄ

Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

ZAPOZNAJ SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI NA TEMAT

POBIERZ ULOTKĘ

Brak ulotki – suplement diety.

Ulotka leku jest specjalną informacją skierowaną do pacjentów, zatwierdzoną w procesie dopuszczenia do obrotu, dołączoną do opakowania produktu leczniczego. Ulotka leku zawiera najważniejsze informacje dotyczące leku, z którymi należy zawsze zapoznać się przed zażyciem jakiegokolwiek preparatu. Ulotka zawiera informacje o tym, czym jest dany lek, w jakim celu się go stosuje i jakie substancje zawiera. Ulotkę powinno się każdorazowo zachować wraz z opakowaniem w razie potrzeby ponownego przeczytania.

Rozpoczynając przyjmowanie leku, należy przeczytać uważnie całą ulotkę. Należy pamiętać, że wszystkie leki przynoszą skutki uboczne i mogą wchodzić w interakcje z innymi środkami. Ważne, by szczegółowo sprawdzać takie informacje jak: wskazania do stosowania, sposób przyjmowania i przechowywania, dawkowanie, wpływ leku na prowadzenie pojazdów i maszyn, a także datę ważności. W ulotce znajdziemy także również o przeciwwskazaniach, stosowaniu leku podczas ciąży i karmienia piersią.


POBIERZ CHARAKTERYSTYKĘ

Brak charakterystyki – suplement diety.

Charakterystyka produktu leczniczego (Ch.P.L.) stanowi zgodnie z przepisami element wniosku o dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego. Dokument ten zawiera specjalistyczne informacje na temat danego produktu leczniczego. Informacje te są przeznaczone tylko dla wykwalifikowanego personelu medycznego (lekarze, farmaceuci).

PORÓWNAJ CENY POPULARNYCH PRODUKTÓW


FORUM - OPINIE O LEKACH, SUPLEMENTACH DIETY, WYROBACH MEDYCZNYCH

2 opinie o produkcie: “4FLEX

  1. Kasandra pisze:

    Mocno się reklamują, dlatego takie drogie. Czy 4Flex działa ? nie wiem, ale wiem jedno, zamiast zażywać suplementy na wszystkie dokuczliwości świata, lepiej jeść różnorodne produkty, uprawiać sport..

  2. AnnaC pisze:

    Naprawdę usprawnia pracę stawów zmniejszając przy tym łagodzi dolegliwości bólowe. Należy stosować przez dłuższy okres, nawet do 3 miesięcy.

ZACHĘCAMY DO PODZIELENIA SIĘ OPINIĄ NA TEMAT STOSOWANIA 4FLEX

Dzięki wyrażeniu własnej opinii, możesz pomóc innym osobom rozważającym skorzystanie z danego produktu. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się.


JAK OCENIASZ 4FLEX ? (SKALA OD 1 DO 10)

12345678910 (Ten produkt jeszcze nie został oceniony. Bądź pierwszy. )
Loading...