4FLEX

S

Podmiot odpowiedzialny: Valeant Pharmaceuticals International

4FLEX CENA

Kliknij, aby sprawdzić cenę 4FLEX

OPIS DZIAŁANIA / WSKAZANIA

4FLEX

4FLEX to suplement diety w formie saszetki z proszkiem.

Kolagen nowej generacji.
• Siła czystego kolagenu
• Wpływa na wszystkie elementy stawu: chrząstkę, mięśnie, kości
• Składnik budulcowy stawów

4Flex to łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu (Fortigel®) naturalnego pochodzenia. Zawarte w nim bioaktywne peptydy odżywiają tkankę chrzęstną. Pomagają utrzymać zdrowe kości wspierają wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Kolagen stanowi budulec macierzy chrząstki (95%)

REKLAMA GOOGLE ADSENSE

Ważne!! Informacje zawarte w naszym serwisie, przeznaczone są tylko do celów orientacyjnych. Najświeższe informacje od producentów leków, znajdują się w ulotce dołączonej do opakowania. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte w serwisie były aktualne i prawidłowe. Żaden serwis internetowy nigdy nie zastąpi wizyty u lekarza i konsultacji ze specjalistą.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje zamieszczone na stronie nie mogą stanowić podstawy do podejmowania decyzji o przebiegu leczenia. Jeżeli zaobserwujecie Państwo niezgodności, bardzo prosimy poinformowanie nas o tym fakcie, poprzez przesłanie maila na adres baza.lekow@gmail.com

SKŁAD

Jedna saszetka 4Flex zawiera 10 g hydrolizatu kolagenu Fortigel®

STOSOWANIE / DAWKOWANIE

1 saszetka dziennie, należy rozpuścić w 100 ml wody, mleka lub jogurtu. Zaleca się regularne stosowanie przez dłuższy czas (minimum 3 miesiące). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

CIĄŻA I KARMIENIE PIERSIĄ

Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

ZAPOZNAJ SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI NA TEMAT 4FLEX

POBIERZ ULOTKĘ

Brak ulotki – suplement diety.

REKLAMA GOOGLE ADSENSE

Ulotka leku jest specjalną informacją skierowaną do pacjentów, zatwierdzoną w procesie dopuszczenia do obrotu, dołączoną do opakowania produktu leczniczego. Ulotka leku zawiera najważniejsze informacje dotyczące leku, z którymi należy zawsze zapoznać się przed zażyciem jakiegokolwiek preparatu. Ulotka zawiera informacje o tym, czym jest dany lek, w jakim celu się go stosuje i jakie substancje zawiera.

Ulotkę powinno się każdorazowo zachować wraz z opakowaniem w razie potrzeby ponownego przeczytania. Rozpoczynając przyjmowanie leku, należy przeczytać uważnie całą ulotkę. Należy pamiętać, że wszystkie leki przynoszą skutki uboczne i mogą wchodzić w interakcje z innymi środkami. Ważne, by szczegółowo sprawdzać takie informacje jak: wskazania do stosowania, sposób przyjmowania i przechowywania, dawkowanie, wpływ leku na prowadzenie pojazdów i maszyn, a także datę ważności. W ulotce znajdziemy także również o przeciwwskazaniach, stosowaniu leku podczas ciąży i karmienia piersią.

POBIERZ CHARAKTERYSTYKĘ

Brak charakterystyki – suplement diety.

Charakterystyka produktu leczniczego (Ch.P.L.) stanowi zgodnie z przepisami element wniosku o dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego. Dokument ten zawiera specjalistyczne informacje na temat danego produktu leczniczego. Informacje te są przeznaczone tylko dla wykwalifikowanego personelu medycznego (lekarze, farmaceuci).

SPRAWDŹ CENĘ I ZAREZERWUJ 4FLEX W NAJBLIŻSZEJ APTECE

FORUM - OPINIE O LEKACH, SUPLEMENTACH DIETY, WYROBACH MEDYCZNYCH

2 opinie o produkcie: “4FLEX

  1. Kasandra pisze:

    Mocno się reklamują, dlatego takie drogie. Czy 4Flex działa ? nie wiem, ale wiem jedno, zamiast zażywać suplementy na wszystkie dokuczliwości świata, lepiej jeść różnorodne produkty, uprawiać sport..

  2. AnnaC pisze:

    Naprawdę usprawnia pracę stawów zmniejszając przy tym łagodzi dolegliwości bólowe. Należy stosować przez dłuższy okres, nawet do 3 miesięcy.

JAK OCENIASZ 4FLEX ? (SKALA OD 1 DO 10)

(Produkt nie został jeszcze oceniony, bądź pierwszy. :))
Loading...

REKLAMA GOOGLE ADSENSEZnajdujesz się w części "forum". Możesz tutaj ocenić produkt w skali od 1 do 10, lub napisać kilka słów o leku, suplemencie diety, wyrobie medycznym.

Podziel się opinią z innymi użytkownikami. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna.

ZACHĘCAMY DO PODZIELENIA SIĘ OPINIĄ NA TEMAT STOSOWANIA 4FLEX

Dzięki wyrażeniu własnej opinii, możesz pomóc innym osobom rozważającym skorzystanie z danego produktu. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się.